Close icon
Åsa
7 rok
203 + 29 kvm
Tomt 1.225 kvm

Enplansvilla med bästa läget

Enplansvilla om 203+29 kvm med öppen planlösning och 5 sovrum belägen längst in på återvändsgata med naturen som närmsta granne. 10 minuters promenad till pendeltåget i Åsa som tar dig till centrala Göteborg på 28 minuter.

Intresseanmälan
Stäng

Intresseanmälan

     

    Planritningar och kartor

    Planritningar och kartor

    Stefan Essunger

    Registrerad fastighetsmäklare | Civilekonom

    +46 (0) 739-82 80 34

    stefan.e@sothebysrealty.se

    Jag har studerat juridik & ekonomi vid Göteborgs universitet och arbetade 17 år inom bank och telefoni innan jag 2004 börja arbeta som fastighetsmäklare. Med mina 3 högskoleexamen och erfarenhet i bagaget har jag det som krävs för en bra fastighetsmäklare. När chansen dök upp att arbeta på Skeppsholmen Sotheby´s International Realty fanns det inga tvivel.

    Mitt viktigaste råd är att hålla fokus på det som är betydelsefullt, nämligen marknadsföring, kunskap och engagemang. Framförallt hur mycket som finns kvar efter att fastighetsmäklaren tagit sitt och inte en halv procentenhet hit eller dit på arvodet. Det är den fastighetsmäklare som erbjuder bäst marknadsföring  som kommer att ge er högst försäljningspris.

    Intresseanmälan