Close icon
Rösunda/Saltsjöbaden
10 rok
296 + 169 kvm
Tomt 1.588 kvm

Toppläge, generösa ytor och strålande sjöutsikt vid Hotellviken i Saltsjöbaden

Välkomna till en av de högsta platserna i Saltsjöbaden med magisk vy över vatten och kullar med ståtlig och anrik bebyggelse. 10 r o k i utmärkt skick varav 5-6 sovrum. Prunkande trädgård samt dubbelgarage.

Intresseanmälan
Stäng

Intresseanmälan

     

    Planritningar och kartor

    (1/5)

    (2/5)

    (3/5)

    (4/5)

    Förslag till placering av pool (5/5)

    Planritningar och kartor

    Förslag till placering av pool

    Ingrid Niclason

    Registrerad fastighetsmäklare | Fil. kand

    +46 (0) 705-72 99 66

    ingrid.n@sothebysrealty.se

    Med 25 år i branschen och över 500 sålda hem kan ni tryggt lämna över er bostadsförsäljning till mig. Jag är med er hela vägen och tar hand om både stort och smått. Min erfarenhet och kunskap visar sig i mina nöjda kunder och goda rekommendationer. Tillsammans med Skeppsholmen Sotheby’s i särklass bästa marknadsföring är detta en oslagbar kombination.

    Jag har en femårig högskoleutbildning och har arbetat med marknadsföring innan jag tog steget att utbilda mig till fastighetsmäklare. I mitt yrke får mitt intresse att hjälpa andra på ett tryggt och professionellt sätt blomma ut. Välkommen att kontakta mig, i vilket skede du än befinner dig i inför en stundande försäljning. 

    Intresseanmälan