Holländargatan 21A
Vasastan-Norrmalm
2 695 000 kr/bud

Det finns tre lokaler i storlekar om 25, 49 och 58 kvm.

Beskrivning

Totalrenoverad och välplanerad lokal om 25 kvm i Adolf Fredrik på Holländargatan 21A.
Juridisk person accepteras. Lugnt, tyst och attraktivt läge invid Tegnérlunden och Drottninggatan.
Garage - Närmsta garage är Drottninggaraget, endast ett kvarter från fastigheten.

Månadsavgift: 1 826 kr/år

Det finns tre lokaler i storlekar om 25, 49 och 58 kvm.
Alla belägna i källarplan.

Som en lugn oas mitt i Stockholm ligger denna eleganta sekelskiftesfastighet som nu får nytt liv med modern interiör. Vackert parkläge mitt emot Adolf Fredriks Kyrka och nära Tegnérlundens grönska.

Dokument & länkar
Anders Elbe

Anders Elbe

Registrerad fastighetsmäklare
Ek Mag|EMBA|Internationell kontaktperson
0739-82 80 02

Jag har arbetat som fastighetsmäklare i drygt 15 år och har mycket stor erfarenhet från hundratals förmedlade bostäder och många av Stockholms allra mest exklusiva hem. Ni kommer känna er trygga i arbetet och försäljningen skräddarsys för högsta möjliga försäljningspris. Fokus på service och kvalitet är mitt mål för att du ska känna dig nöjd med affären.

Hårt arbete och många affärer har gett mig erfarenhet och skickligheten som krävs för att maximera priset och styra försäljningen till bästa resultat. Har ett flertal rekordförsäljningar och ett oändligt antal rekommendationer och återkommande familjer. Med ett personligt kontaktnät är jag verksam internationellt med Sotheby’s globala nätverk.

Portfolio
Christopher Steen

Christopher Steen

Registrerad fastighetsmäklare
0739-82 80 28

Vägen till en lyckad försäljning.

Det finns inte några genvägar till en lyckad försäljning. Det handlar bara om två saker: hårt arbete och ett exklusivt nätverk.

Det praktiserar jag genom att vara tidig på jobbet och med vår unika rätt till Sotheby's International Realty i Sverige.

Sotheby’s är världens ledande fastighetsmäklare i premiumsegmentet med över 1.100 kontor i över 80 länder, vilket gör att jag når en mycket utvald målgrupp i såväl Sverige som utomlands.

I vårt stora nätverk har vi flera samarbetspartners. Vi arbetar tillsammans med bland annat SEB Private Banking, DI Weekend Exklusivt Boende och SvD Perfect Guide.

Portfolio

Sälj med oss

Fyll i dina uppgifter så kontaktar vi dig.

Checkboxes
Bild 16
Bild 18