Ofatsvägen 5
Torekov
8 rok
122 + 75 kvm
Tomt 1 215 kvm
Slutpris 17 800 000 kr

Unik arkitektur med storslagen havsutsikt och pool på Solsidan i Torekov

På ett högt och mycket eftertraktat läge, med obruten havsutsikt, finner ni denna välbyggda souterrängvilla endast ett stenkast från Torekov Hotell. Huset bjuder på spännande arkitektur med högt till tak och välplanerade ytor som i kombination med närheten till havet gör detta hus till ett hem utöver det vanliga.

Helena Karnsund

Helena Karnsund

Registrerad fastighetsmäklare
Civilekonom
0739-82 80 87

Jag har listats som en av de tio bäst säljande mäklarna i Sverige och har förmedlat profilhem i över 20 år. Jag skapar förtroende genom att vara tillgänglig, lyhörd, engagerad och målinriktad. Försäljningen skräddarsys med fokus på service och kvalitet för högsta försäljningspris. Jag har flera rekordförsäljningar, många rekommendationer och återkommande familjer.

Jag arbetar i premiumsegmentet på Bjärehalvön i Skåne och i Stockholm. Jag har en civilekonomexamen från Lunds Universitet (inriktning marknadsföring) och många års erfarenhet inom Direct Marketing, samt meriterande kunskaper i psykologi och konst. Jag har tillbringat alla mina somrar på Bjärehalvön och bor nu permanent i Torekov, efter 30 år på Lidingö.

Portfolio

Sälj med oss

Fyll i dina uppgifter så kontaktar vi dig.

Checkboxes