Close icon
Vårt team När vi träffar dig för första gången ser vi det mötet som början på en lång vänskap. Det kan låta självklart, men vi tror på nöjda kunder. Inget känns bättre för oss än när en tidigare säljare eller köpare ringer upp för att be om vår experthjälp igen. Det är då vi vet att vi lyckats göra ett bra arbete.

Möt vårt team.

Välkommen att kontakta oss.

Anders Elbe

Registrerad fastighetsmäklare | Ekonomie mag | Internationell kontaktperson

+46 (0) 739-82 80 02

anders.e@sothebysrealty.se

Andreas Gunnarsson

Registrerad fastighetsmäklare | Ekonomie mag.

+46 (0) 739-82 80 24

andreas.g@sothebysrealty.se

Anja Kuylenstierna

Registrerad Fastighetsmäklare | Civilekonom

+46 (0) 708-30 96 37

anja.k@sothebysrealty.se

Catharina Grenestedt

Reg Fastighetsmäklare | Civilekonom | Kontorschef Helsingborg

+46 (0) 708-20 12 10

catharina.g@sothebysrealty.se

Christian Hellberg

Registrerad fastighetsmäklare | Kontorschef Malmö

+46 (0) 704-83 80 48

christian.h@sothebysrealty.se

Helena Karnsund

Registrerad fastighetsmäklare | Civilekonom

+46 (0) 739-82 80 87

helena.k@sothebysrealty.se

Henrik Flinta

Registrerad fastighetsmäklare | fil.mag.ekonomi

+46 (0) 739-82 80 13

henrik.f@sothebysrealty.se

Ingrid Niclason

Registrerad fastighetsmäklare | Fil. kand

+46 (0) 705-72 99 66

ingrid.n@sothebysrealty.se

Joakim Vestergren

Registrerad fastighetsmäklare | Kontorschef Båstad

+46 (0) 739-82 80 15

joakim.v@sothebysrealty.se

Lennart Alveborg

Registrerad fastighetsmäklare | Transaktionsrådgivare Kommersiella

+46 (0) 739-82 80 01

lennart.a@sothebysrealty.se

Malin Ryling

Registrerad fastighetsmäklare | Civilekonom

+46 (0) 739-82 80 38

malin.r@sothebysrealty.se

Mathias Martinsson

Registrerad fastighetsmäklare | Regionchef Västra och Södra Sverige

+46 (0) 739-82 89 04

mathias.m@sothebysrealty.se

Michael Preber

Registrerad fastighetsmäklare | Civilekonom

+46 (0) 709-39 01 90

michael.p@sothebysrealty.se

Philip Pahlett

Registrerad fastighetsmäklare | Ekonomie mag.

+46 (0) 739-82 80 06

philip.p@sothebysrealty.se

Staffan Hempel

Registrerad fastighetsmäklare | Ekonomie mag.

+46 (0) 730-40 01 00

staffan.h@sothebysrealty.se

Stefan Essunger

Registrerad fastighetsmäklare | Civilekonom

+46 (0) 739-82 80 34

stefan.e@sothebysrealty.se

Åsa Schick

Registrerad Fastighetsmäklare & Transaktionsrådgivare | Bachelor of Science in Business

+46 (0) 739-82 80 11

asa.s@sothebysrealty.se

Lovisa Andersson

Mäklarassistent | Instagramansvarig

lovisa.a@sothebysrealty.se

Vill du sälja med oss?