Close icon
Stockholm

Stockholm

I våra hjärtan.

Vi är stolta över vårt Stockholm. Vi är ännu stoltare över att ha fått förtroendet att förmedla tusentals hem i vår vackra Kungliga huvudstad. Sedan starten 1992 har vi följt våra kunder genom mängder av lyckade bostadsaffärer. Genom ändrade familjeförhållanden, nya förutsättningar och nya drömmar har vi byggt upp en nära relation oss emellan.

En relation som sträcker sig över generationer. Och vi ser fram emot att få bidra till din livskvalitet genom att hitta ditt drömboende även i framtiden. Stockholm ligger oss varmt om hjärtat. Och vi kan vår huvudstad, och vår underbara skärgård, som ingen annan.

Välkommen att kontakta oss.

Karlavägen 81

114 59 Stockholm

stockholm@sothebysrealty.se

+46 (0) 854580000

Vårt team

Anders Elbe

Registrerad fastighetsmäklare | Ekonomie mag | Internationell kontaktperson

+46 (0) 739-82 80 02

anders.e@sothebysrealty.se

Andreas Gunnarsson

Registrerad fastighetsmäklare | Ekonomie mag.

+46 (0) 739-82 80 24

andreas.g@sothebysrealty.se

Helena Karnsund

Registrerad fastighetsmäklare | Civilekonom

+46 (0) 739-82 80 87

helena.k@sothebysrealty.se

Henrik Flinta

Registrerad fastighetsmäklare | fil.mag.ekonomi

+46 (0) 739-82 80 13

henrik.f@sothebysrealty.se

Ingrid Niclason

Registrerad fastighetsmäklare | Fil. kand

+46 (0) 705-72 99 66

ingrid.n@sothebysrealty.se

Lennart Alveborg

Registrerad fastighetsmäklare | Transaktionsrådgivare Kommersiella

+46 (0) 739-82 80 01

lennart.a@sothebysrealty.se

Michael Preber

Registrerad fastighetsmäklare | Civilekonom

+46 (0) 709-39 01 90

michael.p@sothebysrealty.se

Staffan Hempel

Registrerad fastighetsmäklare | Ekonomie mag.

+46 (0) 730-40 01 00

staffan.h@sothebysrealty.se

Stefan Essunger

Registrerad fastighetsmäklare | Civilekonom

+46 (0) 739-82 80 34

stefan.e@sothebysrealty.se

Åsa Schick

Registrerad Fastighetsmäklare & Transaktionsrådgivare | Bachelor of Science in Business

+46 (0) 739-82 80 11

asa.s@sothebysrealty.se

Emilia Andersson

Mäklarassistent | Receptionist

Sara Grim

Mäklarassistent | Receptionist

Vanessa Linde

Mäklarassistent | Receptionist

Lovisa Andersson

Mäklarassistent | Instagramansvarig

lovisa.a@sothebysrealty.se